پرسش و پاسخ

نحوه ارسال محصولات به چه صورت است؟

در صورتی که محصول مورد نظر شما در انبار موجود باشد و شما قصد خرید حضوری را دارید؛ پس از هماهنگی های لازم به دفتر فروش مراجعه و محصول خود را دریافت می نمایید. اما در صورتی که خارج از شهر اصفهان هستید و تمایل به خرید غیر حضوری دارید، در صورتی که محصول مورد نظر شما آماده است، کل مبلغ محصول را به حساب مورد تایید شرکت واریز می کنید سپس محصول مورد نظر از طریق باربری (ترمینال) برای شما ارسال خواهد شد.
در مواقعی که محصول مورد نظر آماده نمی باشد می بایست یک دوم قیمت کل را به عنوان پیش پرداخت به حساب مورد تایید شرکت واریز و پس از آماده شدن نهایی محصول تسویه حساب نمایید.

[بالا]
آیا محصولی با ابعاد و امکانات خاص (سفارشی) نیز تولید می شود؟

بله، در صورتی که ابعاد و یا امکانات مورد نظر شما در محصولات ما وجود ندارد با ما تماس بگیرید تا پس از مذاکرات در مورد محصول و برآورد قیمت فرآیند تولید آغاز گردد.

[بالا]
خدمات پس از فروش محصولات به چه صورت است؟

به همراه محصولات کارت ضمانت نامه کتبی (12 ماه) ارسال می شود و پس از تمام شدن مدت دوره ضمانت نامه 10 سال خدمات ارائه خواهد شد.

[بالا]
نحوه نصب نمایشگرها به چه صورت است؟

نصب نمایشگرها بسیار ساده است و تمام تنظیمات در کارخانه در مرحله نهای انجام می گیرد تا مشتریان بی نیاز از هرگونه تنظیم دستگاه شوند. اما به هر حال برای رفاه حال مشتریان یک دفترچه راهنمای نحوه نصب و تنظیم محصولات برای مشتریان به همراه محصول ارسال می گردد. همچنین واحد پشتیبانی شرکت ما آماده ارئه راهنمایی و پشتیبانی (به صورت تلفنی) به مشتریان می باشد.

[بالا]
سیب سیاه-ساعت مسجد-ساعت حرم-ساعت حرم امام رضا-ساعت اذان گو-ساعت LED مسجد-کرنومتر و اسکوربورد ورزشی
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : ساعت مسجد، ساعت حرم، تابلو ساعت اذان گو، ساعت دیجیتال مسجد، ساعت LED مسجد، تابلو دیجیتال مسجد، ساعت اذان گو، ساعت نمازخانه، ساعت دیجیتال LED، دستگاه پخش اذان، اذان گوی اتوماتیک، ساعت دیجیتال حرم، تابلو LED مسجد، قیمت فروش خرید ساعت مسجد، قیمت ساعت حرم، تابلو روان مسجد
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-44311997، 031-42251166
محصولات و خدمات
بروز رسانی 19 ساعت پیش